2013 – 2015 YILI KURULLAR VE ÜYELERİ

Yönetim Kurulu

Nalan Sakızlı (Başkan)
Yasin Ali Türkeri (Başkan Yardımcısı)
Erdem Murat Çelikler (Sayman)
Hikmet Yaşar Yenigün (Üye)
Ayten Başer (Üye)
Özge Akkoyunlu (Üye)

Denetim Kurulu

Hasan Özgen
Dursun Özden
Ertem Göreç

Teknik-Bilim Kurulu

Ersan Ocak
Kurtuluş Özgen
Ümit Kıvanç

Haysiyet Kurulu

Sadık Aslankara

Ender Yeşildağ
Hilmi Etikan

2011 – 2013 YILI KURULLAR VE ÜYELERİ

Yönetim Kurulu

Hasan Özgen (Başkan)
Hakan Aytekin (Başkan Yardımcısı)
Yasin Ali Türkeri (Sayman)
Ayfer Tokatlıoğlu (Üye)
Ümit Topaloğlu (Üye)
Burhan Gün (Üye)

Denetim Kurulu

Dursun Özden
Aydın Erel
Savaş Güvezne

Teknik-Bilim Kurulu

Ersan Ocak
Kurtuluş Özgen
Elif Ergezen

Haysiyet Kurulu

Ender Yeşildağ
Rüya Arzu Köksal
Kemal Öner

2009 – 2011 YILI KURULLAR VE ÜYELERİ

Yönetim Kurulu

Semra Güzel Korver (Başkan)
Hakan Aytekin (Başkan Yardımcısı)
Ender Yeşildağ (Sayman)
Kemal Öner (Üye)
Bahriye Kabadayı (Üye)
Mustafa Temiztaş (Üye)

Denetim Kurulu

Aydın Erel
Handan Kümbetlioğlu
Hayrullah Oğuz

Teknik-Bilim Kurulu

Hilmi Etikan
M. Sadık Aslankara
Sezgin Türk

Haysiyet Kurulu

Ahmet Soner
Mustafa Ünlü
Ömer Tuncer

2007 – 2009 YILI KURULLAR VE ÜYELERİ

Yönetim Kurulu

M. Sadık Aslankara (Başkan)
Sezgin Türk (Başkan Yardımcısı)
Hilmi Etikan (Sayman)
Tahsin İşbilen (Üye)
Bahriye Kabadayı (Üye)
Ada Ayşe İmamoğlu (Üye)

Denetim Kurulu

Ayfer Tuncer
Aydın Erel
Rüya Arzu Köksal Kudu

Teknik-Bilim Kurulu

Ömer Tuncer
Hasan Özgen
Enis Rıza Sakızlı

Haysiyet Kurulu

Ümit Kıvanç
Ebru Şeremetli
Çayan Demirel

2005 – 2007 YILI KURULLAR VE ÜYELERİ

Yönetim Kurulu

Şehbal Şenyurt Arınlı (Başkan)
M. Savaş Güvezne (Başkan Yardımcısı)
Mustafa Ünlü (Sayman)
Necati Sönmez (Üye)
Nurdan Arca (Üye)
Ahmet Gürata (Üye)

Denetim Kurulu

Ümit Altaş
Ersan Ocak
Naci Özer

Teknik-Bilim Kurulu

Uğur Kutay
Nazmi Ulutak
Nalan Sakızlı

Haysiyet Kurulu

Perizad Johnson
Sezgin Türk
Mihriban Tanık Sezen

2003 – 2005 YILI KURULLAR VE ÜYELERİ

Yönetim Kurulu

Enis Rıza Sakızlı (Başkan)
Nazmi Ulutak (Başkan Yardımcısı)
Mustafa Ünlü (Sayman)
Bülent Arınlı (Üye)
Tahsin İşbilen (Üye)
Naci Özer (Üye)

Denetim Kurulu

Savaş Güvezne
Tülay Akça
Bingöl Elmas

Teknik-Bilim Kurulu

Uğur Kutay
Şefik Güngör
Kaya Özakgün

Haysiyet Kurulu

Semra Güzel Korver
Neşe Ertürk Özer
Perizad Johnson

2000 – 2003 YILI KURULLAR VE ÜYELERİ

Yönetim Kurulu

Enis Rıza Sakızlı (Başkan)
Nazmi Ulutak (Başkan Yardımcısı)
Mustafa Ünlü (Sayman)
M. Savaş Güvezne (Üye)
Neşe Özer (Üye)
Nalan Sakızlı (Üye)
Şefik Güngör (Üye)
Bülent Arınlı (Üye)

Denetim Kurulu

Hayrullah Oğuz
M. Sadık Aslankara
Ahmet Soner