Nis292017

Paykasa

Internetten Güvenli Alışveriş Paykasa İle Yapılır

Ön ödemeli paykasa ile güvenli alışveriş

Paykasa son dönemlerde gittikçe artan kullanıcı sayısı nedeniyle ilgi çekmeye başladı. Bunun sebebi ise tamamen güvenli bir ön ödeme sistemi olmasıyla birlikte hem tek kullanımlık bir sanal kart olması hem de kişisel bilgilere gerek duyulmamasıdır. Her geçen gün meraklı bakışların daha da artacağından emin olunarak paykasa kart satışları son hızla devam etmektedir. Çünkü bu kart hem alışveriş sitelerinde, hem oyun sitelerinde hem de market alışverişi yapılan sitelerde kullanılabilmektedir. İnsanlar tüm bu özelliklerinden dolayı normal kredi kartlarının yerine bu kartı kullanmayı tercih ediyorlar.

Paykasa nasıl satın alınır?

Paykasa kartı sahibi olanlar nasıl kullanılacağı hakkında mutlaka bilgi sahibidirler, fakat yeni almayı düşünenler için özetlemek gerekirse; 16 haneli koda sahip olan ve kredi kartı teknik özelliklerine sahip, tek kullanım yapılabilecek bir kart olduğu söylenebilir. Alışveriş yapılan sitedeki ödeme sayfasında ödeme seçenekleri içerisinden paykasa işaretlenerek ve 16 haneli kod bilgisi girilerek işlem kolayca tamamlanacaktır. Bu sayede artık o istediğiniz ürün sizin. http://paykasaa.org

Hala paykasa kartı olmayan ve bir an evvel sahip olmak isteyenler için işte güvenilir olan adres https://www.paykasat.com/ Bu web sayfasında tüm merak edilenler öğrenilebilir ve güvenle satın alma işlemleri yapılabilir.